Candis – trawa pod kontrolą

CANDIS…

Zastanawiacie się, o co znowu chodzi? Co to jest ten Candis? Brzmi jakoś znajomo?

Cannabis sativa/indica – roślina zawierające substancje psychoaktywne z grupy kannabinoli, działające agonistycznie na receptory kannabinoidowe. Za działanie psychotropowe marihuany odpowiada głównie tetrahydrokannabinol (THC) oraz inne kannabinoidy.
Czyli mówimy o roślinie powszechnie nazywaną marihuaną, gandzią, marychą, maryśką, zielskiem… lub lolek, joint, butla, bongo… Pewnie jeżeli to czytasz, to wiesz o co chodzi….
Jeżeli zastanawiasz się, co Candis może wnieść w Twoje życie, przeczytaj poniższe punkty i zobacz, czy tak jest w Twoim życiu:

  • z powodu używania marihuany lub haszyszu zaniedbujesz ważne obowiązki w pracy, w szkole lub w domu,
  • używasz tych substancji często w dużych ilościach lub dłużej niż zamierzałeś,
  • bezskutecznie próbujesz ograniczyć lub kontrolować ich używanie,
  • stwierdzasz, że ta sama ilość konopi nie ma już takiego działania jak wcześniej i/lub musisz używać więcej dla uzyskania poprzednich efektów,
  • odczuwasz napięcie, podenerwowanie, być może dopada Cię lęk lub depresja, gdy nie palisz przez dłuższy czas,
  • z powodu marihuany lub haszyszu zaniedbałeś przyjaźnie, a także swoje pasje i realizowane w wolnym czasie zainteresowania,
  • występują dalsze problemy towarzyszące: na przykład trudności w szkole lub w pracy, konflikty z prawem, z rodzicami, partnerką/partnerem i przyjaciółmi, kłopoty finansowe lub problemy zdrowotne.

Jeśli tak jest, to… Candis najprawdopodobniej jest dla Ciebie.

A teraz o Candis w trzech zdaniach:

  1. Krótkoterminowy (ok. 3-miesięczny – 10 spotkań na żywo lub przez Skype), modułowy program terapii dla osób uzależnionych/nadużywających marihuany lub innych przetworów konopi, prowadzony w warunkach ambulatoryjnych.
  2. Adresowany jest do osób powyżej 16. roku życia.
  3. Bazuje on zarówno na założeniach teorii zachowań, jak i na założeniach teorii biologicznych dotyczących powstawania i utrzymywania się zaburzeń spowodowanych przez konopie.

Pamiętaj !!!! Program powinien być realizowany przez  psychoterapeutów uzależnień, którzy ukończyli stosowne certyfikowane szkolenie. My takie umiejętności i szkolenie mamy.

ZAPRASZAMY WAS!
Więcej szczegółów  oraz namiary na realizatorów tutaj.