Zadzwoń

Zarejestruj wizytę

662 880 171

Kontakt telefoniczny poniedziałek-piątek 8.00 - 21.00

psycholog_info_3
Pamiętaj, że właściwy czas na działanie jest właśnie teraz! Przeszłość minęła, przyszłość jest nieznana. Teraz to najwłaściwszy czas na odnajdywanie rozwiązań.  
psycholog_info_1
Dobry psycholog sprawi, że poczujesz, że jesteś we właściwym miejscu. A nawet jeśli Twoje życie bardzo się skomplikowało, to i tak na koniec spotkania wyjdziesz z uśmiechem. Nawet, jeśli będzie to uśmiech przez łzy.
psycholog_info_2
Główne atuty naszego Zespołu to: kompetencja i doświadczenie, otwartość, empatia i poczucie humoru. Ciągle podnosimy poziom swoich umiejętności i rozwijamy się – dla Ciebie i Twoich korzyści.
miarę
Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań.  Jesteś dla nas wyjątkowy. Jesteś niepowtarzalna. A tworzenie „na miarę” jest wyrazem naszego szacunku dla Ciebie.
coaching
Coaching oraz art-coaching może być Twoją drogą do szczęścia osobistego. Te metody pomogą  Ci wyjrzeć z tunelu Twoich ograniczeń i zobaczyć ogrom możliwości. Chcesz tego dla siebie?
po_zdradzie
W myśleniu, w uczuciach, w oczekiwaniach, w poczuciu własnej wartości, w nastawieniu do życia, do ludzi… Po zdradzie zaczynasz układać sobie świat na nowo.
emocja
Chcesz z nami podyskutować na emocjonujące tematy? Chcesz być na bieżąco z ofertami? Zostań naszym fanem na Facebooku https://www.facebook.com/ ProjektEmocja
eporady
Potrzebujesz konsultacji, porady, psychoterapii? Nie chcesz lub nie możesz spotkać się bezpośrednio? Mieszkasz poza Wrocławiem lub za granicą? Oferujemy porady przez Skype, porady przez e-mail.
<< >>

Centrum Psychoterapii
i Treningu Grupowego

Ul. Podwale 65/1, Wrocław

Coaching

Czym jest coaching?

Coaching jest specyficzną, twórczą metodą wspierania rozwoju osobistego, w której coach pomaga Klientowi (coachee) w osiąganiu celów i odkrywaniu własnego potencjału.

Coaching jest swobodną, kreatywną, niedyrektywną techniką osiągania zmiany – tu Klient wyznacza kierunki, wybiera rozwiązania, określa wartości i dociera do własnych zasobów. A coach zadaje pytania, stosuje inspirujące techniki pozwalające Klientowi znaleźć odpowiedzi w sobie – przez co Klient ma możliwość wybrać właściwe, spójne z własną osobowością rozwiązania.

Po co coaching?

Żyjemy – każdy ze swoją koncepcją świata i rządzących nim praw, ze swoim dekoderem rzeczywistości. Mamy pomysły, dylematy, pytania. Rozwiązujemy swoje sprawy tak, jak potrafimy najlepiej, korzystając z dostępnych nam narzędzi.

Podczas coachingu odkrywamy, że możemy rozpoznawać i rozumieć rzeczywistość na wiele rozmaitych sposobów, dostrzegać nowe rozwiązania. Zwiększamy swoją efektywność, zyskujemy nowe możliwości i realizujemy swoje cele.

Kiedy coaching?

Proponujemy Ci coaching, gdy:

 • dostępne metody nie skutkują
 • stoisz w miejscu i nie wiesz w jakim kierunku pójść
 • chcesz poszerzyć spektrum swoich możliwości, zobaczyć nowe rozwiązania
 • chcesz znaleźć nowe, efektywniejsze metody realizacji Twoich celów
 • chcesz odnaleźć cel
 • nie wiesz, który cel masz realizować najpierw
 • piętrzą się codzienne trudności i rośnie frustracja
 • coś Cię hamuje i nie potrafisz dojść, co to jest

Dla kogo coaching?

Dla wszystkich? Dla większości ludzi, lecz nie na każdym etapie życia.

 • jeśli masz trudności natury psychologicznej i potrzebujesz terapii, wysłuchania i wsparcia – skorzystaj z pomocy psychologa, terapeuty – na coaching przyjdzie czas później,
 • jeśli potrzebujesz kogoś, kto udzieli Ci konkretnych wskazówek, jak rozwiązać sprawy w pracy czy życiu osobistym – poszukaj mentora czy doradcy
 • jeśli chcesz wydobyć tkwiący w Tobie potencjał i zrobić porządek w różnych sferach swojego życia, aby czuć się wewnętrznie spójnym i móc realizować sprecyzowane przez siebie cele – przyjdź na coaching.

Zapraszamy przede wszystkim osoby kierujące zespołami ludzi – menagerów, kierowników, dyrektorów, prezesów. Bo warto w obecności drugiej, obiektywnej i niedyrektywnej osoby przyjrzeć się, co napędza stres i jak to zmienić, jak lepiej zarządzać ludźmi korzystając z własnych zasobów i odświeżyć sobie, do czego dążymy i czy jesteśmy na dobrej drodze do celu.

Katarzyna Zaremba, tel. 662 880 171, katarzyna.zaremba@psycholog.info.pl

Justyna Terebus, tel. 697 220 603j.terebus@gmail.com