Grupa terapeutyczno – rozwojowa. Terapia grupowa we Wrocławiu.

„Nie odkładaj siebie na później”
– to hasło naszego Centrum od 2009 roku, czyli już 10 lat

Dziś pod tym samym hasłem proponujemy Wam
grupę terapeutyczno – rozwojową.

Jeśli doświadczasz trudności w funkcjonowaniu z ludźmi, jeśli przeżywasz ograniczające Cię lęki, jeśli Twój nastrój utrudnia Ci satysfakcjonujące działanie, jeśli uderzasz sam w siebie z każdej strony, jeśli przygniatają Cię Twoje życiowe doświadczenia i czujesz, że w życiu omija Cię to, czym inni cieszą się na co dzień – zapraszamy na organizowane przez nas spotkania grupowe.

Jest bardzo prawdopodobne, że doświadczając wymienionych wyżej trudności, sięgasz po wymówki typu: „Na co mi to wszystko”, „I tak nic się nie zmieni”, „Tylu rzeczy już próbowałam – bez skutku”, „Kolejne wyrzucanie pieniędzy w błoto”, a może nawet: „Psychologowie to szarlatani”.

Cóż mamy powiedzieć? Dajemy Ci naszą wiedzę, doświadczenie, pozytywne nastawienie, poczucie humoru, wiarę, że człowiek może dokonywać zmian, jeśli chce oraz różne metody pracy, które podczas tych grupowych spotkań zamierzamy wykorzystać. A Tobie zostawiamy decyzję, czy w to wchodzisz.

Ta grupa to także świetna okazja dla Ciebie do uzyskania wsparcia i zrozumienia od osób, które przeżywają podobne trudności, do bycia wysłuchanym oraz do znalezienia motywacji do wzięcia odpowiedzialności za samego siebie.

Podczas tych spotkań będzie czas na kreatywne podejście do osobistych trudności, na sformułowanie celów do osiągnięcia i wytyczenie ścieżek do ich realizacji. Będziemy korzystać z metod terapii poznawczo – behawioralnej, metod pracy z ciałem oraz technik relaksacyjnych. Będziemy uczyć się technik zmiany patrzenia na rzeczywistość, przyjmowania innych punktów widzenia i zmiany życiowej narracji, jeśli jest ograniczająca. Skorzystamy z różnych dostępnych nam metod i technik służących budowaniu życiowej satysfakcji, poczuciu dobrostanu oraz wpływu na własne życie. Bo podobno żyje się raz.

Planujemy 8 dwugodzinnych spotkań
– zaczynamy w poniedziałek 8 kwietnia.

Dodatkowo oferujemy jedną sesję indywidualną dla każdego uczestnika. Sesja ta jest bezpłatna i zapraszamy na nią przed rozpoczęciem cyklu.

Koszt całości to 600 zł, czyli 75 zł za jedno spotkanie.
Płatność w dwóch ratach po 300 zł.

Zapisy: katarzyna.zaremba@psycholog.info.pl; tel. 662 880 171