27 października 2017

Miej odWAGĘ i znajdź równoWAGĘ

“Miej odWAGĘ i znajdź równoWAGĘ

–  holistyczny program wspierający osiąganie wagi takiej,
jakiej chcesz dla siebie.

Żyjemy w świecie, w którym ciągle słyszymy, jak być fit, jak zrzucić zbędne kilogramy, jak zdrowo się odżywiać. Niektórym przychodzi to z łatwością. Ale innym idzie jak po grudzie – nawet jak pojawi się zapał i motywacja, to zazwyczaj na chwilę, a potem znowu frustracja i utrata wiary we własne siły i możliwości.

Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest kilka i znajdują się one na różnych poziomach.
Oto najważniejsze z nich:

Po pierwsze – nie wiemy jak działać, czyli brakuje nam konkretnego narzędzia dostosowanego do naszych możliwości, rytmu dnia i cech osobowości, takich jak np. sumienność czy wytrwałość.

Po drugie – nie znamy siebie, czyli swoich mechanizmów funkcjonowania, swoich wzorców związanych z jedzeniem, nie rozumiemy swoich potrzeb, nie mamy dostępu do swoich zasobów i nie wiemy, jak skorzystać z zaplecza przy realizacji naszych celów – czyli np. przyjaciół i innych bliskich lub dalszych osób.( cały akapit skomplikowany, mało jasny )

Po trzecie – mamy problem z akceptacją ciała, nie umiemy kochać siebie – a bez tej miłości własnej będzie nam bardzo trudno podejść do siebie z szacunkiem i życzliwością. A tylko wyposażeni w szacunek i życzliwość do samych siebie możemy poszukiwać równowagi np. w sposobie odżywiania i dbaniu o dobrą dla siebie wagę – bo bez tego będziemy sobie jedynie narzucać restrykcje i rozliczać siebie. Innymi słowy – będziemy oceniać i wartościować, czyli robić to, po czym będzie nam jeszcze gorzej.

Proponowany program w pełnej wersji zawiera w sobie wszystkie potrzebne elementy:

 1. Opiekę psychologa – coacha, towarzyszącego przez cały czas wdrażania i realizacji Programu, pomagającego odkryć osobiste mechanizmy i wzorce żywieniowe, zająć się rozpoznaniem swoich potrzeb, zasobów i zaplecza w środowisku.
 2. Poznanie metod pracy z ciałem, służących budowaniu akceptacji siebie oraz technik uważności, pozwalających zwolnić i patrzeć na rzeczywistość bardziej świadomie i w obecności “tu i teraz”.
 3. Sesję MA-URI Bodywork, opartą na masażu polinezyjskim, budującą świadomość ciała i usuwającą napięcia.
 4. Wytyczne żywieniowe na 7 tygodni wg Programu Królów – autorskiej metody redukcji wagi i wdrażania zdrowego stylu życia, stworzonej Grzegorza i Radosława Królów, która jest narzędziem skutecznego wspierania w podejmowaniu wyzwań, jakim jest osiąganie wagi dobrej dla siebie.
 5. Zestaw koktajli Juice Plus Complete, będących doskonałym uzupełnieniem diety w niezbędne składniki.

 

Pełna wersja Programu zawiera:

 • sesje z psychologiem – coachem
 • sesję MA-URI Bodywork
 • udostępnianie cotygodniowych wytycznych wg Programu Królów
 • pakiet koktajli Juice Plus Complete
 • konsultacje na bieżąco za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Wersje Programu

 1. Wersja grupowa. 
 2. Wersja indywidualna.
 3. Wersja online – sesje odbywają się za pomocą komunikatora internetowego; ta wersja nie zawiera sesji MA-URI Bodywork, chociaż może być o nią wzbogacona, jeśli istnieje taka możliwość.

Cena pakietu Programu “Miej odWAGĘ i znajdź równoWAGĘ”:

 1. Wersja podstawowa, obejmująca: wytyczne na każdy tydzień wg Programu Królów, pakiet koktajli Juice Plus na 90 dni oraz wsparcie przez telefon i/lub komunikator internetowy – 837 zł.
 2. Wersja standardowa, obejmująca: wytyczne na każdy tydzień wg Programu Królów, pakiet koktajli Juice Plus na 90 dni oraz wsparcie przez telefon i/lub komunikator internetowy, a ponadto 2 godzinne sesje indywidualne z coachem lub 1 sesja MA-URI Bodywork – 999 zł.
 3. Wersja premium, obejmująca: wytyczne na każdy tydzień wg Programu Królów, pakiet koktajli Juice Plus na 90 dni oraz wsparcie przez telefon i/lub komunikator internetowy, a ponadto 2 godzinne sesje indywidualne z coachem oraz 1 sesja MA-URI Bodywork 1150 zł.

Zapraszamy serdecznie!

katarzyna.zaremba@psycholog.info.pl

tel. 662 880 171