WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH – TWOJE MIEJSCE W ORGANIZACJI

WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH
– TWOJE MIEJSCE W ORGANIZACJI

Proponujemy Ci przyjrzenie się sobie w firmie, w  środowisku pracy lub innego typu organizacji za pomocą ustawień systemowych.

Jakie jest Twoje miejsce w strukturze organizacji? Czy czujesz się dobrze z tym, kim jesteś dla przełożonego, współpracowników, podwładnych? Czy jesteś na właściwym miejscu, biorąc pod uwagę Twoje kompetencje, doświadczenie i staż pracy? Czy rozwijasz się zawodowo czy może coś Cię blokuje? Czy jesteś w konflikcie z osobami, z którymi współpracujesz? Celem ustawień jest wprowadzenie porządku i uruchomienie przepływu energii, tak, aby możliwy był harmonijny rozwój i wzrost w zgodzie ze sobą w danych warunkach otoczenia.

Myślisz o tym, co dzieje się w Twojej pracy? Planujesz zmiany? Szukasz odpowiedniego miejsca dla siebie? Czujesz, że jest nie do końca tak, jak byś chciał, ale nie umiesz tego nazwać i ukonkretnić? Widzisz, że coś nie gra między ludźmi i potrzebujesz inspiracji?

Zapraszamy na warsztat metodą systemowych ustawień organizacyjnych.

O metodzie:

Koncepcja systemowych ustawień organizacyjnych powstała ponad 15 lat temu i rozwija się szczególnie intensywnie w Niemczech i Holandii. Ustawienia organizacyjne mają zastosowanie w każdym obszarze pracy zawodowej i biznesu. Metoda stosowana w doradztwie organizacyjnym pozwala dostrzec i wyjaśnić podłoże ukrytych dynamik zachodzących w organizacji. Powiązania i zależności, czasami trudno poddające się analizie, stają się jasne. Ustawienia mogą być podstawą wprowadzania zmian w organizacji i biznesie, wspierają także skuteczne podejmowanie decyzji, optymalizację kierunków rozwoju firmy, efektywną pracę zespołów. Ustawienia pozwalają zobaczyć to, co na co dzień w sposób niewidoczny wpływa na osoby funkcjonujące w organizacji. Zobaczenie sytuacji takiej, jaką ona naprawdę jest, pozwala poszukać pozytywnych rozwiązań i podjąć decyzje dotyczące kierunków zmian.

Zapraszamy na warsztaty.

Dzięki tej metodzie i warsztatom, które proponujemy, będziesz mógł/mogła odnaleźć odpowiedzieć na pytania, takie jak:

  • zostać czy odejść z pracy?
  • jaki kierunek zmian zawodowych wybrać?
  • jak znaleźć właściwe dla siebie miejsce w firmie?
  • czy teraz jest właściwy moment na zmiany i rozwój czy raczej na stabilizację pozycji?
  • czy w danym momencie mocniejszy akcent postawić na życie zawodowe czy prywatne?
  • jak rozwiązać zaistniały konflikt?
  • czy w jaki sposób poprawić komunikację w firmie?
  • jakie postawić sobie cele?

Podczas pracy metodą systemowych ustawień organizacyjnych nie musisz ujawniać wszystkich faktów, które tworzą sytuację, nad którą chcesz pracować.

Możliwa jest dyskretna praca, gdzie tylko ustawiający wie, kogo reprezentują przedstawiciele.

Prowadząca warsztaty: Barbara Michalik-Kamińska. Pisze o sobie: „Z wykształcenia jestem psychologiem zarządzania, prowadzę rekrutacje, szkolenia, warsztaty i coachingi w obszarze HR. Już jako nastolatka interesowałam się medytacją, pracą z energią i szeroko rozumianą duchowością. W pewnym momencie połączyłam świat HR i duchowość poprzez ustawienia hellingerowskie dla organizacji. Jestem absolwentką „Ustawień systemowych dla organizacji” prowadzonych przez Marię Senftleben – Gudrich i Hedy Leitner-Diehl z 2010 r. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia w Szkole Cichych Ustawień Gerharda Walpera.
Współprowadzenie: Katarzyna Zaremba, psycholog, psychoterapeuta, coach.

Termin warsztatów: 10 marca (niedziela) 2019 r.

Godziny: 9.00-19.00 z przerwą na lunch.

Koszt – 300 zł – osoba ustawiająca, 100 zł – aktywny obserwator.
Cena nie zawiera lunchu.

Zgłoszenia: katarzyna.zaremba@psycholog.info.pl