11 maja 2017

Psychoterapia indywidualna

Wyobraź sobie… że złamałeś nogę. Stoisz u podnóża malowniczej góry i patrzysz z tęsknotą na jej szczyt. Patrzysz z zazdrością na ludzi, którzy z radością wspinają się coraz wyżej. A ty… Cóż, stoisz i patrzysz…

To zupełnie tak, jak z Twoimi problemami emocjonalnymi, psychicznymi, życiowymi – jakkolwiek je nazwiemy. Stoisz i patrzysz na sukcesy innych i w głębi duszy przeżywasz żal, frustrację, gniew z powodu swojej niemocy i bezradności. Ogarnia Cię lęk, że tak już będzie zawsze.

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł wyruszyć z podniesioną głową, pełen ekscytacji i radości na swój wymarzony szczyt?

No tak, ale… złamana noga, to jednak nie to samo, co załamana psychika. Z nogą mniejszy wstyd… Może masz takie wyobrażenie, że pójście na psychoterapię to przyznanie się do własnej słabości, do przegranej, do tego, że poniosłeś porażkę w życiu, że z Tobą coś nie tak, że jesteś gorszy…

Może dlatego zwlekasz coraz dłużej, udajesz, że problemu nie ma, przekonujesz siebie, że dasz sobie jakoś radę… To jednak niczego nie rozwiązuje.

Skorzystaj z pomocy psychologa. Porozmawiaj w cztery oczy z kimś, kto pomoże Ci się z tym uporać. Z kimś, kto da Ci uwagę, kto podejdzie do Ciebie z szacunkiem, kto przez godzinę zajmie się tylko Tobą i będzie robił wszystko w zakresie swoich możliwości, abyś osiągnął swoje cele. Możesz swobodnie i bez ograniczeń korzystać z naszej wiedzy, doświadczenia, umiejętności i profesjonalizmu. Jesteśmy po to, by pomóc Ci rozwikłać Twoje problemy, pomóc Ci je zrozumieć i nauczyć lepszych, efektywniejszych sposobów radzenia sobie z nimi.

Spójrz na psychoterapię tak jak my…

Nasze podejście wykracza poza zwyczajne leczenie ran – jest optymistyczne, twórcze i nastawione na efekt.

Sam zobacz…

POSZUKIWANIE PRZYCZYN PROBLEMÓW

SZANSA NA SUKCES W ŻYCIU

WYCHODZENIE Z WŁASNYCH OGRANICZEŃ

COACHING – TRENING UMIEJĘTNOŚCI

HUMOR

ODKRYWANIE SIEBIE

TWORZENIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ

ENERGIA DO ŻYCIA

ROZWÓJ OSOBISTY

ALTERNATYWNE POSTAWY I NAWYKI

PRZYPŁYW NOWYCH MOŻLIWOŚCI

INWESTYCJA W SIEBIE

AKCEPTACJA SIEBIE I INNYCH

I co, jak Ci się podoba?

Psychoterapia, jaką dla Ciebie prowadzimy, pozwala przywrócić poczucie wewnętrznej równowagi. Jest wspaniałą przygodą, odkrywaniem Twojego wewnętrznego potencjału i rozwijaniem nowych umiejętności.

Wyobraź sobie, jak stajesz się uważny na siebie samego, jak działasz w sposób przemyślany i konsekwentny, rozumiesz swoje emocje i potrafisz nimi sterować zgodnie z własnym planem.

Wyobraź sobie, jak Twoje życie napełnia się poczuciem sensu i szczęścia. Jak Twoje wewnętrzne „małe ja” wzmacnia się i rośnie, stając się „WIELKIM JA”…