Ku Nowemu – w życiu, miłości, finansach – Warsztat Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera

Ustawienia Systemowe Berta Hellingera to metoda pracy, która daje miejsce wszystkiemu. Nic nie jest pozostawione, nic wykluczone. Wszystko dostaje przestrzeń, aby mogło być takie, jakie jest. A takie jakie jest – jest właściwe i dobre.
Ta otwartość i zgoda na wszystko, na każdy twój problem, niepowodzenie, trudne uczucia – jest punktem wyjścia w pracy hellingerowskiej.


Co się dzieje później?
Ta zgoda, z którą zwracamy się do wszystkiego, co się pojawia, pozwala czasem odkryć przyczyny naszych zmartwień. Zobaczyć to, co domaga się zobaczenia, uwolnić to, co chce być uwolnione. Doświadczenie pokazuje, że za wszystkim, co trudne, kryje się jakaś miłość, czasem zablokowana, czasem niewidziana, czasem nie nasza, a nas dotykająca…
I co dalej? Dalej jest już po prostu życie, spokój, otwartość, łagodność, radość, czyli to wszystko o co większości z nas chodzi… :-)

Zapraszamy na warsztat Nowych Ustawień metodą Berta Hellingera.

Na warsztacie będą miały miejsce dwa rodzaje prac:

1. Ustawienia konkretnych spraw, z którymi przychodzą uczestnicy. Mogą to być kwestie zawodowe, prywatne, związane ze zdrowiem. Tak szeroki zakres wynika z charakteru tej pracy: z czymkolwiek nie przyjdziesz, otwieramy się na perspektywę systemową i patrzymy, gdzie w twoim systemie rodzinnym, zawodowym, koleżeńskim leży przyczyna problemów. W pracy tej zadaje się minimalną ilość pytań, unika opisów, oceniania, roztrząsania, omawiania.

2. Ćwiczenia – medytacyjne, relaksacyjne, sprowadzające do “tu i teraz”. Niby niepozorne, a działające silnie, bo pomagające odnaleźć drogę do miejsca, gdzie rzeczywiście jesteśmy.

Jeśli chciałbyś doświadczyć takiej pracy, przyjrzeć się sprawom, które nie dają ci spokoju, odblokować energię w jakimś obszarze, zobaczyć z szerszej perspektywy trudności, które cię spotykają i wyruszyć w drogę do przekroczenia ich, uwolnienia – to zapraszamy na warsztat.

Warsztat odbędzie się w sobotę 30 lipca, w godzinach od 10.00 do 20.00. W trakcie warsztatu przewidziana jest godzinna przerwa obiadowa.

Cena:
Płatność do końca czerwca: 180 zł.
Po 30 czerwca: 240 zł.
(Cena warsztatu nie obejmuje obiadu).

Pytania i zapisy na fb: Wojtek Jarczewski

Miejsce: Wrocław
maksymalna ilość uczestników 20. Decyduje kolejność wpłat zaliczki w wysokości 100 zł na konto nr:

34 1140 2004 0000 3802 4419 8314
Wojciech Jarczewski

Prowadzący:

Wojciech Jarczewski – uczył się metody od najlepszych: od Berta Hellingera i jego uczniów w szkole Nowych Ustawień Systemowych – Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera i Anny Choińskiej. I uczy nadal, bo te lekcje przerabiać można do końca życia. Zgłębia metodę ustawień systemowych ponad 12 lat. Ponadto socjoterapeuta i doradca finansowy.

Katarzyna Zaremba – psycholog, psychoterapeuta, coach, w zawodzie od 16 lat. Ponadto praktyczka MA-URI Bodywork oraz innych technik pracy z ciałem. Zafascynowana podejściem systemowym Berta Hellingera – niezmiernie inspirującym i pokazującym rzeczywistość w nowej perspektywie – w perspektywie Serca i Miłości